Domy prefabrykowane z GreenHomes

Dom prefabrykowany parterowy

Parterowy dom z prefabrykatów jest częstym wyborem wśród osób, którym zależy na odwzorowaniu designu najczęściej spotykanego w krajach skandynawskich. Na budowę domu parterowego najczęściej decydują się osoby z małymi dziećmi lub osoby niepełnosprawne, dla których dodatkowa kondygnacja może być kłopotliwa.

Dom prefabrykowany półtorakondygnacyjny


Gotowe domy prefabrykowane półtorakondygnacyjne to budynki z poddaszem użytkowym. Mają one zalety zarówno domów parterowych, jak i dwukondygnacyjnych. Niższa cena – niż w przypadku dwóch pięter – może być atrakcyjna dla inwestorów, którym zależy na dodatkowej przestrzeni, bez konieczności nadwyrężania portfela.

Dom prefabrykowany dwukondygnacyjny

Nasze domy dwukondygnacyjne to wybór dla tych, którzy pragną maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Bez skosów pozwala na swobodną aranżację pomieszczeń. Wykończenie domu o takiej strukturze jest prostsze niż w przypadku półtorakondygnacyjnej budowy domów.

Domy bliźniaki

Budowa domów prefabrykowanych jest bardzo popularna wśród inwestorów, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć ich najczęstszego wyboru – domu bliźniaczego. Technologia budowy modułowej pozwala na szybkie stworzenie miniosiedla bliźniaków, który może być trampoliną dla dodatkowych dochodów.