Dom prefabrykowany na terenie województwa pomorskiego możesz wybudować za mniej niż 500 000 zł w stanie wykończonym o powierzchni około 100 m2. Za tę cenę kupisz zaledwie mieszkanie o powierzchni 45 m2, gdyż ceny w stolicy Wielkopolski wynoszą 11 114 zł/m2. Dalej się zastanawiasz?

Prefabrykowane domy energooszczędne od GreenHomes

Witamy w GreenHomes, firmie, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku niemieckim oferuje najwyższą jakość domów prefabrykowanych, teraz dostępną również w Polsce. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować naszym klientom nowoczesne domy drewniane, które cechuje nie tylko solidność wykonania, ale również ekologiczne i energooszczędne rozwiązania. Specjalizujemy się w budowie domów z elementów prefabrykowanych, które montujemy na miejscu budowy w ciągu kilku dni.

Zbuduj swój dom prefabrykowany (pomorskie i cała Polska) z GreenHomes

Jeśli chcesz zbudować dom bez wieloletniego doświadczenia w budowlance, a przy tym nie chcesz przeżywać co weekendowego stresu związanego z postępem prac na budowie, to domy prefabrykowane są dla Ciebie. Dzięki realizacji budowy w fabryce, unikasz stresujących wędrówek na budowę i z czystym sumieniem możesz ustalić realny budżet, gdyż budowa z prefabrykatów nie trwa kilka lat, a 90 dni!

Jak wygląda proces budowy domu prefabrykowanego w Pomorskiem?

 1. Wybierasz projekt domu. Możesz zdecydować się na projekt z naszej oferty (do czego Cię serdecznie zapraszamy), ale tez możemy dopasować projekt domu z gotowych elementów do Twojego projektu budynku, który miał być zbudowany w technologii tradycyjnej.
 2. Uzgadniamy (na około 3-4 spotkaniach) szczegóły Twojego domu i jego poszczególne elementy. Wszystkie spotkania odbywają się z naszym Ekspertem GreenHomes, którego doświadczenie i wiedza pomogą Wam zbudować dom, w którym energooszczędność i ekologia będą na 1. miejscu.
 3. W około 90 dni tworzymy Twój dom prefabrykowany w naszej fabryce w Zabrzu. Każdy element wykonujemy sami, by z przyjemnością i bez Twojego zaangażowania wybudować dla Ciebie gotowy i energooszczędny dom prefabrykowany w województwie pomorskim lub okolicach. Wybierając naszą firmę, masz pewność co do dokładnego wykonania każdego z gotowych elementów.
 4. Stawiamy Twój dom prefabrykowany (pomorskie) w około 7 dni. W zależności od tego, czy wybrałeś opcję doprowadzenia do stanu deweloperskiego czy pod klucz, albo: dbasz wyłącznie o wykończenie, albo: wchodzisz i mieszkasz. 🙂

Dlaczego warto wybrać nasze domy prefabrykowane w Pomorskiem?

Umów się na spotkanie z Ekspertem GreenHomes

Jeśli marzy Ci się, by Twoja działka przemieniła się tylko na 7 dni w plac budowy, którego owocem będzie Twój wymarzony dom z prefabrykatów w Poznaniu, to umów się na spotkanie już teraz. Na pierwszej rozmowie ustalimy, jakie są Twoje priorytety i które energooszczędne domy prefabrykowane będą najlepiej odpowiadały Twoim potrzebom.

Nowoczesne domy modułowe z MoveHouse

Spółka GreenHomes Eco obejmuje nie tylko GreenHomes, ale i MoveHouse, w którym budujemy nowoczesne domy modułowe. Proces produkcji nie różni sie niczym od prefabrykatów, jednak w przypadku domu w systemie szkieletowym (w wersji prefabrykowanej) kończymy budowę w fabryce na poziomie gotowych elementów prefabrykowanych, a domy modułowe są składane w kompleksowe moduły już na fabryce. Dom modułowy jest dobrym wyborem, jeśli marzy Ci się malutki i tani dom, jeśli jednak chcesz żyć bardziej komfortowo, to lepszym rozwiązaniem będą domy prefabrykowane.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

 1. Jak szybko można zamieszkać w domu prefabrykowanym?
  1. Budowa domu prefabrykowanego z naszą firmą trwa zwykle około 90 dni od momentu rozpoczęcia prac.
 2. Czy domy prefabrykowane są trwałe?
  1. Tak, nasze domy prefabrykowane są projektowane zgodnie z najwyższymi standardami i są równie trwałe jak domy tradycyjne.
 3. Jakie są możliwości personalizacji projektu domu prefabrykowanego?
  1. Oferujemy szerokie możliwości dostosowania projektu, od zmian w układzie, aż po całkowite zmiany projektu. Tworzymy także projekty indywidualne i wyceniamy budowę z prefabrykatów na podstawie projektu murowanego.
 4. Czy mogę zamówić dom prefabrykowany (pomorskie) w stanie wykończonym?
  1. Tak. W GreenHomes mamy możliwość także wykończenia domu, choć zazwyczaj nasi klienci wybierają stan deweloperski, gdyż wolą samodzielnie wykończyć swój idealny dom z prefabrykatów (pomorskie).
 5. Czy prefabrykowane domy są trudne w naprawie?
  1. Zdecydowanie nie! Zarówno remonty duże, jak i małe wykonuje się o wiele szybciej. Przykładowo, instalacje elektryczne są ułożone pod najbardziej zewnętrzną warstwą ściany, to oznacza że w razie konieczności np. przeprowadzenia kabla od internetu, nie musisz nic rozkuwać, by instalacje wewnętrzne były dostępne. Takie rozwiązanie to gwarancja zadowolenia dla każdego majsterkowicza.
 6. Dlaczego domy prefabrykowane GreenHomes są energooszczędne?
  1. Wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, które są zgodne z surowymi niemieckimi wymogami budowlanymi. U nas najmniejsze detale, takie jak zabezpieczenie końca belki dachu na czas transportu, mają znaczenie. Co więcej, dzięki temu że osadzamy okna i drzwi w fabryce, ryzyko powstawania mostków cieplnych jest znacznie niższe niż w tradycyjnym budownictwie. Właśnie dlatego nasz budynek ma bardzo wysoką jakość, a dodatkowo wyposażamy go w pompę ciepła i fotowoltaikę na życzenie klienta.